Munkalehetőség a Liget Hotelben

Szakács

Teljes munkaidős szakács állás!

Ha szereti a kihívásokat, szeretne egy szakmailag magabiztos és tapasztalt csapathoz tartozni, ha szeretne a gasztronómiában elmélyülni és tanulni, fejlődni, itt a helye!

Főbb feladatok:

  • Ételek elkészítése a’la carte, illetve büféasztalos étkezésekhez a konyhafőnök utasításai szerint
  • Tálalási feladatok ellátása
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
  • Áruk átvétele, raktárkészlet megfelelő kezelése
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások (HACCP) ismerete, azok maximális betartása

Elvárás:

Előny:

Amit kínálunk:

Fényképes önéletrajzokat az allas@ligetszarvas.hu e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Masszőr

Főállású masszőr, márciusi munkakezdéssel.

Szeretne egy különleges helyen dolgozni? Akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Feladatok:

Elvárás:

Előny:

Fényképes önéletrajzokat a bmk@ligetszarvas.hu e-mail címre várjuk!

MICE Menedzser (értekezletek, üzleti utak, konferenciák, kiállítások szakembere)

Helyszín: Szarvas, Magyarország

A Liget Wellness és Konferencia Hotel**** Szarvason egyedülálló környezetben található, gyönyörű zöld övezettel és közvetlen vízparti elhelyezkedéssel. A szálloda modern szobákat és luxus apartmanokat kínál, melyek kényelmes és exkluzív környezetet biztosítanak mind a pihenni vágyó vendégeknek, mind pedig a konferenciákra és rendezvényekre érkezőknek. A szállodához tartozik egy új, modern 300 fős konferencia központ is, melynek többek közt piaci bevezetésére keresünk szakembert.

Feladatkör és felelősségek:

  • Proaktív kapcsolatépítés üzleti partnerekkel, vállalatokkal, és ügynökségekkel a MICE területén.
  • Felelősség a MICE események teljes értékesítési folyamatának kezeléséért, beleértve az egyedi ajánlatok kidolgozását.
  • Részvétel a marketingtervek és promóciók kidolgozásában a MICE és egyéni foglalások piacának megcélzása érdekében.
  • Szoros együttműködés a helyi rendezvényszervező kolléganővel a szálloda rendezvényeinek optimális lebonyolítása érdekében.
  • Együttműködés az értékesítési csapattal az egyéni foglalások elősegítésében.
  • Külföldi piacok (főként Románia és Szerbia) ismeretének aktív felhasználása az üzleti kapcsolatok bővítése és a specifikus igények kielégítése érdekében.
  • Rendszeres riportok és értékelések készítése a menedzsment részére.
  • MICE és értékesítési tevékenység koordinálása a cégcsoporthoz tartozó több objektumon belül.

Elvárások:

  • Legalább 3 év tapasztalat MICE menedzsment területén, ideálisan a szállodaiparban.
  • Kiváló kapcsolatépítő és értékesítési készségek.
  • Kreatív és proaktív hozzáállás az új üzleti lehetőségek felkutatásában.
  • Jó kommunikációs és prezentációs készségek magyar és angol nyelven.
  • Rugalmasság, stressztűrés és képesség a határidők szoros betartására.
  • Saját gépjárművel és jogosítvánnyal rendelkezzen.
  • Különösen előnyt jelent a román és szerb piacok mélyebb ismerete.

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér és jutalékrendszer.
  • Rugalmas munkaidő, lehetőség home office munkavégzésre.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti követelményeknek, és szívesen csatlakozna egy dinamikus csapathoz, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az allas@ligetszarvas.hu  címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: "MICE Menedzser”

Foglaljon most vagy kérjen ajánlatot!
Érkezés
Távozás