<

Írjon Vendégkönyvünkbe!

Járt már nálunk?
Ossza meg véleményét másokkal is! Írjon szálláshelyünkről vagy akár weboldalunkról! Köszönjük!

Vendégkönyv bejegyzések

  • Marianna Cseriné Tarjányi
    2026. 03. 22. 21:30
    Többször volt szerencsénk pihenni a szállodában és még tervezünk is.

    Minden alkalommal a személyzet diszkrét és kifogástalan munkájával találkoztunk így pihenésünk kellemes volt.

    Köszönjük szépen az ott töltött szép napokat.
  • Till László
    2026. 03. 20. 10:02
    Minden tökéletes volt!
  • Kovácsné Éva
    2026. 03. 16. 11:25
    Sokszor voltunk már Önöknél, hol egy napra, hol többre és soha nem csalódtunk. Az ott tartózkodásunk első percétől az utolsóig tökéletes volt minden, a bejelentkezéstől kezdve a wellness részlegen át egészen az étteremig, a személyzet és a szálloda is rendkívüli. Külön köszönet a lányom 18. születésnapjára az asztalra helyezett kis köszöntő kártyáért, nagyon figyelmes volt a szállodától.
  • Jakab Ágnes
    2026. 03. 04. 08:08
    A szálloda nagyon szép helyen van, a szoba kényelmes, az ágynemű huzat végre most nem egy agyonkeményített száraz anyag volt, sokkal komfortosabb volt aludni.

    A reggeli és a vacsora bőséges, és finom, a személyzet kedves, udvarias.

    A wellnes részleg is teljesen rendben van, nagyon szerettük a külső gyógymedencét, főleg a hűvös reggelen.

    Biztosan fogunk még menni.
  • Molnár család
    2026. 02. 14. 18:32
    Most is jól éreztük magunkat. A szobánk tiszta, illatos volt. Az ágyak kényelmesek. A medencék tiszták, jó hőfokokkal.

    Az ételek változatosak és finomak. Jókat sétáltunk .
  • Marozsánné Árvai Piroska
    2026. 02. 11. 13:19
    Harmadik alkalommal jártunk a szállodába, minden alkalommal tökéletes volt minden.

    A személyzet kedvessége minden részlegen. Az udvaron a karbantartók is ráköszönnek az emberre.

    Tisztaság, svédasztal, wellness minden részére csak jót tudok mondani.

    Fogom másoknak is ajánlani.
  • Szabó Adrienn
    2026. 02. 04. 08:43
    2025 januárjában (szobánk volt) és most is (villát foglaltunk) voltunk itt 2 éjszakás wellnessen. Meglepődtünk néhány negatív értékelésen, de számunkra ezúttal is minden tetszett és pozitív véleményünk van továbbra is a helyről, a kínálatról (szolgáltatások, étel egyaránt) és a személyzetről. Mindenhol tisztaság, a villák tágasak, hangulatos környezet. Ajánljuk és Jövünk még :)
  • Murvai Attiláné
    2026. 02. 03. 19:15
    Az itt töltött idő alatt minden igényünk ki lett elégítve...szép tiszta szobák, szuper , nyugodt wellness részleg, fantasztikus ételek. Ízletes és választékos volt reggeli és a vacsora is. Különösen tetszett, hogy a gyermekmedence távol volt a pihenő gyógymedencétől. Nagyon hangulatos a kinti medencerész is. Nagyon remek, pihentető 3 napot töltöttünk itt a barátainkkal. Biztosan visszatérünk még! ☺️
  • Deli Andrea
    2026. 02. 03. 08:08
    Fantasztikus 4 napot töltöttünk a villában. Nagyon finom választékos ételeket ettünk.A Wellness részleg is kifogástalan volt.

    Biztosan megyünk még:-)
  • Onody Géza
    2026. 01. 23. 08:17
    Két éjszakát töltöttünk a szállodában minden rendben volt jól



    éreztük magunkat.

A Dél-Alföld szívében a csend és nyugalom szigete Tovább a galériához
Foglaljon most vagy kérjen ajánlatot!
Érkezés
Távozás