Járt már nálunk? Ossza meg véleményét másokkal is! Írjon szálláshelyünkről vagy akár weboldalunkról! Köszönjük!
Vendégkönyv bejegyzések
Marianna Cseriné Tarjányi
2026. 03. 22. 21:30
Többször volt szerencsénk pihenni a szállodában és még tervezünk is.
Minden alkalommal a személyzet diszkrét és kifogástalan munkájával találkoztunk így pihenésünk kellemes volt.
Köszönjük szépen az ott töltött szép napokat.
Till László
2026. 03. 20. 10:02
Minden tökéletes volt!
Kovácsné Éva
2026. 03. 16. 11:25
Sokszor voltunk már Önöknél, hol egy napra, hol többre és soha nem csalódtunk. Az ott tartózkodásunk első percétől az utolsóig tökéletes volt minden, a bejelentkezéstől kezdve a wellness részlegen át egészen az étteremig, a személyzet és a szálloda is rendkívüli. Külön köszönet a lányom 18. születésnapjára az asztalra helyezett kis köszöntő kártyáért, nagyon figyelmes volt a szállodától.
Jakab Ágnes
2026. 03. 04. 08:08
A szálloda nagyon szép helyen van, a szoba kényelmes, az ágynemű huzat végre most nem egy agyonkeményített száraz anyag volt, sokkal komfortosabb volt aludni.
A reggeli és a vacsora bőséges, és finom, a személyzet kedves, udvarias.
A wellnes részleg is teljesen rendben van, nagyon szerettük a külső gyógymedencét, főleg a hűvös reggelen.
Biztosan fogunk még menni.
Molnár család
2026. 02. 14. 18:32
Most is jól éreztük magunkat. A szobánk tiszta, illatos volt. Az ágyak kényelmesek. A medencék tiszták, jó hőfokokkal.
Az ételek változatosak és finomak. Jókat sétáltunk .
Marozsánné Árvai Piroska
2026. 02. 11. 13:19
Harmadik alkalommal jártunk a szállodába, minden alkalommal tökéletes volt minden.
A személyzet kedvessége minden részlegen. Az udvaron a karbantartók is ráköszönnek az emberre.
Tisztaság, svédasztal, wellness minden részére csak jót tudok mondani.
Fogom másoknak is ajánlani.
Szabó Adrienn
2026. 02. 04. 08:43
2025 januárjában (szobánk volt) és most is (villát foglaltunk) voltunk itt 2 éjszakás wellnessen. Meglepődtünk néhány negatív értékelésen, de számunkra ezúttal is minden tetszett és pozitív véleményünk van továbbra is a helyről, a kínálatról (szolgáltatások, étel egyaránt) és a személyzetről. Mindenhol tisztaság, a villák tágasak, hangulatos környezet. Ajánljuk és Jövünk még :)
Murvai Attiláné
2026. 02. 03. 19:15
Az itt töltött idő alatt minden igényünk ki lett elégítve...szép tiszta szobák, szuper , nyugodt wellness részleg, fantasztikus ételek. Ízletes és választékos volt reggeli és a vacsora is. Különösen tetszett, hogy a gyermekmedence távol volt a pihenő gyógymedencétől. Nagyon hangulatos a kinti medencerész is. Nagyon remek, pihentető 3 napot töltöttünk itt a barátainkkal. Biztosan visszatérünk még! ☺️
Deli Andrea
2026. 02. 03. 08:08
Fantasztikus 4 napot töltöttünk a villában. Nagyon finom választékos ételeket ettünk.A Wellness részleg is kifogástalan volt.
Biztosan megyünk még:-)
Onody Géza
2026. 01. 23. 08:17
Két éjszakát töltöttünk a szállodában minden rendben volt jól
Minden alkalommal a személyzet diszkrét és kifogástalan munkájával találkoztunk így pihenésünk kellemes volt.
Köszönjük szépen az ott töltött szép napokat.